Веб-страница на соништата SEMOS online Моќен и ефтин веб-хостинг и домени за вашата веб-страница.
Добијте веб-хостинг и добијте БЕСПЛАТЕН домен!
 
Попуст до
40%
Хостинг&
Домене
Почнувајќи
од

335,68 Ден
Започнете сега!
ДОСТАПНИ цени за хостинг Unlimited Host Неограничен сообраќај cPanel Контролен панел БЕСПЛАТEН домен Бесплатни алатки за градење на страници 99.9% гаранција за достапност БЕСПЛАТНИ алатки за маркетинг и оптимизација 24/7 поддршка на клиентите 30 Дена со поврат на пари
Već od
40 kn /mj
Започнете сега!/a>
Cloud Server одлично хостирање cloud Hosting Моќен и ефтин веб-хостинг и домени за вашата веб-страница.
Добијте веб-хостинг и добијте БЕСПЛАТЕН домен!
Започнете сега! Добијте ја вашата веб-страница сега! Website Builder Моќен и ефтин веб-хостинг и домени за вашата веб-страница.
Добијте веб-хостинг и добијте БЕСПЛАТЕН домен!
Starts at
$6.05 /mo
Започнете сега!

Повеќе моќ и скала кога ви треба Нашите специјално вградени сервери и 24/7 експерти даваат перформанси со важен чекор што растат со вашата деловна активност.

BASIC

335,68 /m Regularly 443,00
 • Совршен за купување преку Интернет.
 • 10 GB Веб простор
 • 300 адреса на е-пошта
 • 7 Адон домен
 • 15 Поддомен
 • 15 База на податоци на MySQL
 • 15 FTP сметки
 • БЕСПЛАТНО Алатки за креирање веб-страница
 • БЕСПЛАТНО Домен за една година
 • БЕСПЛАТНО SSL сертификат
 • 24/7/365 Поддршка
 • достапност на 99.9%
 • 30 дена гаранција за враќање на парите
 • БЕСПЛАТНО 1 - Поштенско сандаче 365

Сите наши планови вклучуваат

Во огласената цена се исклучува данок на додадена вредност (ДДВ) кој ќе се пресмета и пресметува врз основа на регулативите на земјите-членки на ЕУ за исходот. Научи повеќе.
Горенаведените цени се за почетен рок од 36 месеци * и се обновуваат по редовна цена.

Бесплатан
Домен
Неограничено База на податоци
1-clickinstall
apps
99.9% Uptime
Гарантирано
лесен за користење
контролен панел
Бесплатно
SiteBuilder
SSL
Сертификати
Transfer
Website & Domain
30 Day
Money Back
24/7/365
Premium Support

Што добивате Ние ви помагаме, онолку или колку што сакате, со усовршување на секој аспект на вашата веб-страница.

Customize your site with a unique domain and email address.

Receive a FREE domain, customizable theme, and more.

Receive 24/7 expert support for any questions or problems.

Handle loads of traffic with a reliable, cloud-powered platform.

Upgrade as your traffic grows with 1-click resource scaling.

Easily select new themes and plugins via cPanel.

Enjoy perfect integration with WordPress and install it in one click.

Increase your popularity with optional SEO & marketing services.

Monitor your site with an integrated dashboard and included analytics.

Како да се изгради вашиот сајт на интернет денес?

Создадете своја сопствена веб-страница со нашиoт Web site builder
 • Лесен за употреба - изградете ја својата професионална страница едноставно.
 • Стотици! на прилагодливи дизајни, содржини на медиуми.
 • БЕСПЛАТНО домен, хостинг, база на податоци, сметка на FTP и деловна е-пошта.
  Почнувајќи само со 335,68 денари.
 • Прочитај повеќе
Лесно креирајте, управувајте и продавате. Интернет продавница
 • Добијте повеќе клиенти со вградени алатки за оптимизација.
 • Испорака насекаде со флексибилни стапки.
 • Заштедете пари со бесплатен хостинг и неограничен опсег.
  Почнувајќи само со 989,27 денари.
 • Прочитај повеќе

Најнови вести / блогови

Posts not found

Имате прашања?

Како да ја откажам и избришам мојата сметка?

Може да ја откажете или затворите вашата веб-страница и сметка во секое време. За да го сторите тоа, најавете се на SEMOSonline со комбинацијата за е-пошта / лозинка. Вашите страници ќе бидат наведени на вашата табла. Кликнете на врската “избриши страница” за да избришете веб-страница. Ако се најавувате со комбинација на корисничко име / лозинка, тогаш најавете се и кликнете на врската “Site Settings”. Ќе најдете линк за бришење сметка во долниот десен агол на страницата Settings сајт.

Може ли да добијам мојот вебсајт наведени во Google?

Секако, откако ќе ја креирате вашата страница, едноставно објавете ја вашата URL-адреса на страницата за поднесување бесплатни страници на Google. Белешка: Може да потрае неколку дена до неколку недели за да бидат наведени.

Дали можам да водам бизнис?

Апсолутно! Стотици илјади мали бизниси користат мрежи за своите веб-страници. Без разлика дали станува збор за едноставна деловна страница или полноправна онлајн продавница, можете да го направите овде. Ние исто така нудиме Премиум Услуги како можност за регистрација на сопствено име на домен (како yourname.com) за да ставите вистински професионален финиш на вашата страница.

Дали SEMOSonline нуди телефонска поддршка?

Да! Телефонската поддршка е стандардна со нашиот Pro Package. Ние нудиме опции за поддршка на е-пошта и разговор во живо со другите пакети и имаме робустен форум во заедницата каде ќе можете да добиете помош од заедницата Веб, како и од вработените во СЕМОСонлин.

Што повеќе, ние нудиме

Web hosting packages provide quality web hosting with unlimited resources.

All of our web hosting plans are carefully tailored. On top of the standard features like free domain names, 24/7 technical support, 99.9% uptime, etc., we add our own custom-made solutions to make your website faster, safer, and better supported than anywhere else.

 

Learn More

Website Builder packages provide quality web hosting with unlimited resources.

With SEMOSonline’s website builder, it’s easy to create a sleek and professional website for your business. Choose from 40 fully customizable, mobile-friendly templates, and then drag and drop your content wherever you please.

 

Learn More

Domain packages provide quality web hosting with unlimited resources.

SEMOSonline is an ICANN-accredited domain name reseler/registrar. In addition to great pricing and a commitment to world-class customer service, we offer web hosting, email, website builder, premium and expired domain names, and SSL certificates.

 

Learn More

eCommerce packages provide quality web hosting with unlimited resources.

Customize your store’s look and feel. Choose from 100s of designer made templates, and change anything you want to create your professional eCommerce website. Just drag n’ drop. No tech skills needed.

 

Learn More

Mobile website packages provide quality web hosting with unlimited resources.

Create a mobile website in just a few easy steps. Simply enter your desktop site’s URL and we’ll automatically create its mobile version, completely filled with all of your content.

 

Learn More

Secure-Fast-Reliable Shared Hosting

All hosting features used tempalte


Read More
Trust Partner your Choice Reseller Hosting

All hosting features used tempalte


Read More
Storing Resources Cloud Computing

All hosting features used tempalte


Read More

why customers us!

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Зачувани се поставките за приватност!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Одбијте ги сите услуги
Прифатете ги сите услуги