Слободно можете да разговарате со нашиот онлајн претставник во кое било време, ве молиме користејќи го нашиот систем за разговор во живо на нашата веб-страница или една од подолу програмите за инстант пораки.

Ве молиме, бидете трпеливи додека чекате одговор. (24/7 Поддршка!) Општи информации за телефони: +385 1 8000 520

внесете го вашето име
Field is required!
Field is required!
внесете ја вашата адреса за е-пошта
Field is required!
Field is required!
 • - изберете опција -
 • Општи истражувања
 • Плаќање
 • Домен
 • Хостинг
 • Е-пошта
- изберете опција -
Field is required!
Field is required!
внесете ја вашата порака
Field is required!
Field is required!

Адреса нa Компанија

 • SEMOS SLLD
  Славка Ковачичана одвојак 8С, 10361 СЕСВТЕ – Краralавец
  Град Загреб, Хрватска
  Телефон: +385 1 8000-520
  ФАКС: +385 1 8000-520
  Е-пошта: info@semos-informatika.eu
  Веб-страница: www.semos-online.eu

Општи Информации

 • SEMOS j.d.o.o.
  Славка Ковачичана одвојака 8С, 10361 СЕСВТЕ – Краralавец
  Град Загреб, Хрватска
 • Број на ДДВ: HR34193795394
  EUID: HRSR.080825663
  Регистриран во Трговскиот суд во Загреб
  Декларација за основање на 01/09/2013 година.
 • Акционерски капитал:
  10,00 HRK (целосно платени)
 • Основач / член на општеството
  Горан Колески

НАЈДИ НЕ

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Зачувани се поставките за приватност!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Одбијте ги сите услуги
Прифатете ги сите услуги